PHmet
PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Nasze główe cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji. Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.
24
Lata doświadczeń
1280
Produktów
1578
Klientów
Dział sprzedaży urządzeń magnetycznych
PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Nasze główne cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji. Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.
arrow
Dział produkcyjny (obróbka skrawaniem)

Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, produkcji detali oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń, w oparciu o dokumentację własną i powierzoną, realizujemy również zamówienia specjalne. Zakres naszych usług poszerzony jest o wszelkie inne procesy technologiczne związane z obróbką skrawaniem: obróbkę galwaniczno - chemiczną i cieplną. PHmet posiada wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy.

Nasza oferta w profilu produkcyjnym obejmuje również:

  • - obróbkę mechaniczną w szerokim zakresie w oparciu o dokumentację powierzoną i własną,
  • - naprawę i regenerację elementów hydrauliki siłowej,
  • - regenerację narzędzi dla przemysłu poligraficznego,
  • - wykonawstwo szerokiej gamy urządzeń magnetycznych,
  • - przeglądy konserwacyjne, naprawy awaryjne obrabiarek i urządzeń,
  • - serwis wyjazdowy.
arrow
Firma realizuje politykę zarządzania jakością ISO 2016 (planowane zakończenie wdrożenia: luty 2017) .
Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W związku z wprowadzanymi zmianami chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, która opisuje w jaki sposób Phmet Sp. z o.o. będzie korzystać z Państwa danych.

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
NA LATA 2014-2020
PODDZIAŁANIE 1.5.1 ROZWÓJ PRODUKTÓW I USŁUG W MŚP-KONKURSYHORYZONTALNE

BENEFICJENT

PHMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

TYTUŁ PROJEKTU

„Zwiększenie konkurencyjności PHMET Sp. z o.o. poprzez wprowadzenie na rynek innowacji produktowej w postaci przenośników rolkowych niemagnetycznych”

CELE PROJEKTU

zwiększenie innowacyjności oraz konkurencyjności rynkowej Spółki, dywersyfikacja produkcji zakładu,wdrożenie innowacji produktowej (przenośniki rolkowe niemagnetyczne) dla zwiększenia sprzedaży

PLANOWANE EFEKTY

wzrost przychodów ze sprzedaży zwiększenie zatrudnienia

WARTOŚĆ PROJEKTU

706 856,74 PLN

WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH (40%)

218 906,91 PLN

Spółka zarejestrowana jest pod numerem KRS 0000158847 przez IV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym Wrocław Fabryczna z kapitałem zakładowym w pełni opłaconym i objętym w wysokości 744 000,00 zł.