PHmet
PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Nasze główe cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji. Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.
24
Lata doświadczeń
1280
Produktów
1578
Klientów
Dział sprzedaży urządzeń magnetycznych
PHmet to firma handlowo - produkcyjna, która istnieje na rynku od 1995 r. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń magnetycznych oraz w usłudze obróbka skrawaniem. Nasze główne cele to kompleksowa obsługa Klientów oraz zwiększanie własnych kompetencji. Firma zlokalizowana jest w Radwanicach koło Wrocławia. Jeśli szukają Państwo solidnego, innowacyjnego i doświadczonego partnera zapraszamy do współpracy.
arrow
Dział produkcyjny (obróbka skrawaniem)

Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, produkcji detali oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń, w oparciu o dokumentację własną i powierzoną, realizujemy również zamówienia specjalne. Zakres naszych usług poszerzony jest o wszelkie inne procesy technologiczne związane z obróbką skrawaniem: obróbkę galwaniczno - chemiczną i cieplną. PHmet posiada wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy.

Nasza oferta w profilu produkcyjnym obejmuje również:

  • - obróbkę mechaniczną w szerokim zakresie w oparciu o dokumentację powierzoną i własną,
  • - naprawę i regenerację elementów hydrauliki siłowej,
  • - regenerację narzędzi dla przemysłu poligraficznego,
  • - wykonawstwo szerokiej gamy urządzeń magnetycznych,
  • - przeglądy konserwacyjne, naprawy awaryjne obrabiarek i urządzeń,
  • - serwis wyjazdowy.
arrow
Firma realizuje politykę zarządzania jakością ISO 2016 (planowane zakończenie wdrożenia: luty 2017) .
Pragniemy poinformować, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W związku z wprowadzanymi zmianami chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, która opisuje w jaki sposób Phmet Sp. z o.o. będzie korzystać z Państwa danych.
Spółka zarejestrowana jest pod numerem KRS 0000158847 przez IV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym Wrocław Fabryczna z kapitałem zakładowym w pełni opłaconym i objętym w wysokości 744 000,00 zł.